Інформація про коронавірус COVID-19

На Буковині уперше від початку імунізаційної кампанії зробили понад 6 тисяч щеплень від COVID-19. Загалом вакциновано 6368 осіб. Так, 27 жовтня першу дозу отримали 5114 людей, другу – 1254.

19:46 28.10.2021

Вакцина Pfizer захищає від симптоматичного перебігу COVID-19

Одна з вакцин проти COVID-19, які використовує Україна, – Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Це інноваційна вакцина на платформі мРНК, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.

20:54 23.10.2021

Наталія Гопко розповіла, коли Буковина може потрапити до «червоної» зони

Підстав для переведення Буковини до «червоної» зони карантинних обмежень поки що немає, однак ситуація може швидко змінитися, бо захворюваність на COVID-19 залишається високою. Про це у своєму відеозверненні розповіла керівниця Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, головна санітарна лікарка Буковини Наталія Гопко.

14:10 21.10.2021