Інформація про коронавірус COVID-19

На Буковині зареєстрували 121 новий випадкок коронавірусу

На Буковині сьогодні, 21 листопада, офіційно підтверджено 121 випадок зараження коронавірусом. Усього лабораторний центр зробив 566 ПЛР-досліджень та 403 експрес-тести. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

11:41 22.11.2021

Професійна медична спільнота закликає українців щепитися від COVID-19

Професійні медичні об’єднання України закликають громадян вакцинуватися проти COVID-19, щоб вберегти життя та зупинити пандемію. Таке звернення на своєму сайті опублікувала Українська федерація професійних медичних об'єднань. Про це повідомляє МОЗ.

15:25 18.11.2021

На Буковині зареєстрували 247 нових випадків коронавірусу

На Буковині сьогодні, 15 листопада, офіційно підтверджено 247 випадків зараження коронавірусом. Усього лабораторний центр зробив 859 ПЛР-досліджень та 746 експрес-тестів. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

10:26 16.11.2021

Дотримання карантинних обмежень: фахівці за тиждень склали 34 протоколи

Дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання перевіряли фахівці Держпродспоживслужби в Чернівецькій області разом із правоохоронцями. Так, минулого тижня, із 8 до 12 листопада, вони обстежили 496 об’єктів. Ідеться про продовольчі та непродовольчі магазини, ринки, заклади харчування, аптеки, перукарні, транспорт, школи та дитсадки. Через недотримання обмежень склали 34 протоколи та надали 84 рекомендації.

11:56 15.11.2021

Ігор Кузін про змішування вакцин проти COVID-19: Можна використовувати лише дозволені комбінації

Вакцинація має бути доказовою, а використання бустерних або додаткових доз повинно чітко регулюватися. Про це заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін розповів в інтерв’ю виданню Главком, інформує МОЗ.

11:55 15.11.2021

Ігор Кузін: Вакцинація вагітних проти COVID-19 – безпечна

За даними міжнародних досліджень, вагітні жінки, особливо у другий-третій триместр вагітності, можуть тяжко переносити COVID-19. Ризик серйозного перебігу хвороби підвищується у разі наявності супутніх захворювань або надмірної ваги.

16:28 12.11.2021

МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Міністерство охорони здоров’я України розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Згідно з наказом, до освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, додаються співробітники:

18:02 09.11.2021