Наталія Гопко розповіла, коли Буковина може потрапити до «червоної» зони

Дата: 21.10.2021 14:10

Підстав для переведення Буковини до «червоної» зони карантинних обмежень поки що немає, однак ситуація може швидко змінитися, бо захворюваність на COVID-19 залишається високою. Про це у своєму відеозверненні розповіла керівниця Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, головна санітарна лікарка Буковини Наталія Гопко.

Зокрема, вона пояснила, що рівень епідемічної небезпеки кожної з областей сьогодні оцінюють за 6 індикаторами.

«Червону» зону державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запроваджує, коли у регіоні впродовж не менш як трьох днів поспіль перевищено два з шести індикаторів.

«Наразі у Чернівецькій області уже кілька тижнів поспіль перевищено один з індикаторів. Інший – коефіцієнт виявлених випадків – коливається, але він є досить близьким до граничних значень», – попередила Наталія Гопко.

Щодо епідситуації в області загалом, то впродовж останніх 7 днів маємо несуттєве зниження захворюваності на COVID-19, якщо порівнювати із попереднім тижнем. Кількість виявлених випадків коронавірусу щодня є високою, зауважила головна санітарна лікарка Буковини.

«Також досить високою залишається кількість осіб, які госпіталізують», – сказала Наталія Гопко.

Буковинців закликають зробити щеплення від COVID-19. В області працюють 10 центрів масової вакцинації та пункти щеплення. Детальніше – за посиланням https://bukoda.gov.ua/vaccination

Чернівецька ОДА