Субсидії

Актуальні питання призначення субсидій.

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді

11:15 31.05.2021

Відновлено роботу електронного сервісу для подання документів на призначення житлової субсидії в онлайн-режимі

У зв’язку зі змінами в Програмі житлових субсидій та затвердженням нових форм заяви і декларації для оформлення житлової субсидії інформуємо про відновлення роботи електронного сервісу для подання документів на призначення житлової субсидії в онлайн-режимі.

20:04 27.05.2021

Цьогоріч із травня громадяни мають подати нові заявки на отримання субсидій

Із травня цього року українці, які мають субсидії, повинні будуть подати нову заявку на їх отримання. Це можна буде зробити протягом наступних 5 місяців у органах соціального захисту населення, онлайн або поштою. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

20:24 28.04.2021

Кабінет Міністрів посилив адресність надання житлових субсидій для соціальної підтримки населення

Сьогодні, 14 квітня 2021 року, Уряд на своєму позачерговому засіданні прийняв проект постанови, яким посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

17:32 14.04.2021

Чи призначено Вам субсидію? Можна дізнатися он-лайн – на сайті

Щоб дізнатися, призначено чи не призначено вам субсидію, тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. З липня 2018 року розмір своєї субсидії можна дізнатися он-лайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua.

19:54 17.03.2021

На які послуги надається субсидія

У вигляді житлових субсидій держава відшкодовує витрати на оплату:  - житлової послуги - послуги з управління багатоквартирним будинком;

10:47 22.02.2021