Цьогоріч із травня громадяни мають подати нові заявки на отримання субсидій

Дата: 28.04.2021 20:24

Фото без описуІз травня цього року українці, які мають субсидії, повинні будуть подати нову заявку на їх отримання. Це можна буде зробити протягом наступних 5 місяців у органах соціального захисту населення, онлайн або поштою. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він зазначив, що наразі 92% українців отримують пільги у грошовій готівковій формі. З травня всі 100% будуть отримувати субсидію живими грошима. Також вводять деякі нові правила щодо нарахування пільг. Так, якщо хтось має на депозитному рахунку в банку більше 100 тисяч гривень, купує нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тисяч гривень — їм субсидію не призначать.

«Для більшості отримувачів субсидій нічого не зміниться. Нові правила – це про справедливість. Коли держава збільшує та платить допомогу саме тим, хто цього потребує. Така політика стосується всіх соціальних виплат і процес справедливої верифікації – це державницька позиція, яку ми будемо підтримувати», – зазначив Денис Шмигаль.

Чернівецька обласна державна адміністрація