Телефон «гарячої лінії» та скринька електронної пошти в Дністровській окружній прокуратурі

Дата: 17.10.2024 18:33

Фото без опису

Дністровська окружна прокуратура інформує, що з метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти вчинення кримінальних правопорушень та порушення прав громадян, у відповідності до наказу Генерального прокурора України за № 153 від 25.06.2024 у Дністровській окружній прокуратурі діє телефон «гарячої лінії» та скринька електронної пошти окружної прокуратури.

Інформацію на телефон «гарячої лінії» та скриньку «електронної пошти», які функціонують у Дністровській окружній прокуратурі, отримує працівник окружної прокуратури.

Якщо Ви бажаєте звернутись до окружної прокуратури зі зверненням чи повідомленням, Ви можете зателефонувати на телефон «гарячої лінії» (03732) 2-05-51, або надіслати текстове повідомлення на «електронну пошту» kelm@chrn.gp.gov.ua. Приймання повідомлень про вищезазначені факти проводиться у робочий час щодня, крім вихідних, а на «електронну пошту» - цілодобово.

Крім того, керівник окружної прокуратури здійснює особистий прийом громадян щосереди

з 10 год до 12 год за адресою: с. Кельменці, вул. Сагайдачного, 39 «Б», кабінет № 3;

а його заступник щовівторка з 10 год до 12 год за адресою: вул.І.Франка, 5Б м.Хотин, кабінет № 4.

Дністровська окружна прокуратура