Вітаємо іменинників та ювілярів у жовтні 2024 року

Дата: 06.10.2024 07:03

Фото без описуЛівинецька сільська  рада щиро і сердечно вітає  іменинників та ювілярів, які святкують день народження  у жовтні  2024 року

Бажаємо Вам творчої енергії, наснаги та наполегливості у здійсненні всіх Ваших задумів. Нехай поруч з Вами завжди йдуть віра і надія, оптимізм і впевненість, а доля дарує Вам здоров’я, береже від негараздів та бід, додає сил та натхнення.

Хай мир, злагода і добробут завжди супроводжують Вас і Ваші родини, хай ніколи не покидає Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких.

Нехай кожен новий день буде щедрим на досягнення та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події та благодатні справи.

Шановні  ювіляри:

Фото без описужовтня  Бандуровська Лариса Іванівна. Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності  Лівинецької сільської ради.

Фото без опису8 жовтня  Чунтул Олександр Вікторович. Староста с.Подвір’ївка.

Фото без опису8 жовтня  Шахрай Альона Анатоліївна. Діловод с.Оселівка

Фото без опису

27 жовтня  Павлюк Василь Іванович. Керівник аматорського  колективу будинку народної творчості с. Зелена

Шановні іменинники:

6 жовтня   Каралаш Марія Андріївна. Бухгалтер централізованої бухгалтерії Лівинецької сільської ради.

18 жовтня   Федорняк Дмитро Михайлович. Прибиральник службових приміщень с. Козиряни.

20 жовтня   Чорноморець Ольга Іванівна. Керівник народного аматорського танцювального колективу «Зеленчани» будинку народної творчості с.Зелена

28 жовтня  Берляк Тетяна Григорівна. Соціальний робітник с. Зелена

29 жовтня    Тамазликар Людмила Іванівна. Соціальний робітник с. Козиряни