День захисників і захисниць України!

Дата: 01.10.2024 08:13

Фото без описуШановні захисники й захисниці! Прийміть щирі вітання та подяку вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Це свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу сили духу і мужності, відданості своїй Батьківщині. В ці складні для України часи, наші герої щодня здійснюють подвиг — зі зброєю в руках боронять рідну землю від російського агресора.

Бажаємо вам міцного здоров'я, терпіння та сил у вирішенні всіх поставлених завдань. Нехай вас завжди супроводжує удача, а ваш шлях буде освітлений перемогами та досягненнями.

Дякуємо вам за вашу неймовірну сміливість та відданість Україні!

Низько схиляємо голови згадуючи тих, хто поліг за волю України, хто віддав найцінніше - своє ЖИТТЯ, захищаючи рідну землю.

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою, секретар сільської ради Алла СОЦЬКА
старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради