30 ВЕРЕСНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2024 09:24

Фото без описуУ цей день у нас є особлива нагода згадати та подякувати за клопітку працю та високу місію бібліотекарям та читачам і громадськості, які усвідомлюють важливу роль бібліотек у розвитку культури та освіти України.

Бібліотеки в Україні завжди були центрами знань і освіти, але в умовах війни їхня роль значно зросла. Сьогодні вони є осередками збереження національної пам’яті, розвитку інформаційної грамотності, наукових досліджень, а також надають підтримку громадянам, зокрема психологічну.

Щиро вітаємо бібліотекарів Лівинецької громади з професійним святом і бажаємо, щоб ваші бібліотеки і надалі залишалися збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, центром громадського життя та  повноцінним простором для цікавих та захоплюючих зустрічей та заходів.