Всеукраїнський День вихователя і всіх дошкільних працівників

Дата: 27.09.2024 14:49

Фото без описуШановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до дітей та своєї справи. Тільки чуйні, добрі та уважні жінки могли вибрати цю незвичайну, але таку відповідальну професію. Адже виховання дитини вимагає чималої праці, людинолюбства і стійкості характеру.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою.

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

Міцного Вам здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій та успіхів у Вашій роботі!