День поліцейського офіцера громади

Дата: 28.05.2024 13:44

Фото без опису28 травня в Україні відзначають День поліцейського офіцера громади. У цей день вшановують роботу поліцейських офіцерів громади й звертають увагу на те, як Україна змінює стратегію роботи поліції.

Професія поліцейського офіцера громади вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже саме від вміння невідкладно приймати правильні рішення залежить спокій мешканців усіх населених пунктів.

На території Лівинецької громади спокій мешканців захищає - капітан поліції Сергій Швець.

Шановний пане Сергію, колектив Лівинецької сільської ради вітає Вас із професійним святом - Днем поліцейського офіцера громади!

Висловлюємо вам щиру вдячність за порядок і спокій, за самовіддану роботу та професіоналізм.

Нехай професійне свято подарує вам натхнення! Бажаємо невичерпної енергії та наснаги! Нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях мешканців нашої громади!