23 ТРАВНЯ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ГЕРОЇВ!

Дата: 23.05.2024 11:37

Фото без описуСьогодні ми вшановуємо усіх, хто, наражаючи на небезпеку своє здоров'я і життя, самовіддано боровся і б’ється за свободу української землі.

На нашу долю випало бути свідками справжнього героїзму та сили духу, які демонструють українські воїни, проливаючи кров за те, щоб ми мали можливість жити у вільній і цивілізованій державі.

День Героїв – це свято мужності, відваги та незламного духу, яке має особливе значення для кожного українця.

Наші воїни, наші захисники – у цей складний час Ви мужньо стоїте на захисті нашої держави. Ваша сміливість і самовідданість є прикладом для кожного з нас. Ви на передовій, захищаєте наші домівки, наші родини, наше майбутнє. Дякуємо Вам!

Ми не можемо не згадати тих, хто віддав своє життя заради миру і спокою в Україні. Їхня пам'ять завжди буде жити у наших серцях, а їхній подвиг навіки закарбований у сторінки історії України. Схиляємо голови перед усіма, хто загинув у бою за Батьківщину!

Слава Україні! Героям слава!