ДСНС нагадує

Дата: 10.05.2024 10:05

Фото без описуУ православній традиції під час підготовки до поминальних днів та впорядкування місць поховання померлих родичів закликаємо не спалювати суху траву, сміття та гілля.

Адже за провокування пожеж в екосистемі на паліїв чекає сувора відповідальність у вигляді вагомого штрафу. Рятувальники також наголошують мешканцям бути уважними, дивитись, куди ступаєш, а також не залишати запалені свічки на кладовищах без нагляду, а на відкритих галявинахтліючі вогнища У разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно дотримуватися наступного алгоритму дій:

не підходити;

не чіпати;

попередити про знахідку осіб, що поруч;

відійти на безпечну відстань;

на відстані не менше 100 м повідомити про небезпечну знахідку за номерами телефонів 101, 102.

Бережіть себе та світ навколо