З Днем Національної гвардії України!

Дата: 26.03.2024 13:53

Фото без описуВітаємо з Днем Національної гвардії України усіх військовослужбовців, добровольців і патріотів, які у лавах Національної гвардії України стали на захист народу.

Ваше завдання – гарантувати громадську безпеку, охорону порядку, захищати права, життя, законні інтереси та свободи українців, держави та суспільства.

Водночас у цей день ми зі скорботою згадуємо Героїв-гвардійців, які віддали своє життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність. Їхні імена назавжди залишаться в історії України та в серцях кожного з нас.

Бажаємо усім військовослужбовцям та ветеранам Національної гвардії України міцного здоров’я, щастя, добробуту, наснаги в службовій діяльності на благо держави та українського народу.

Разом до перемоги!