Лівинецька громада в жалобі: загинув ще один Герой

Дата: 21.09.2023 15:21

Фото без описуБіль….сум…сльози…Трагічна звістка сколихнула  нашу громаду. Після важких поранень, отриманих від артилерійського обстрілу рашистськими окупантами на сході нашої держави, помер наш Герой, наш захисник, житель села Лівинці - Шевчук Андрій Вікторович, 1995 року  народження.Лікарі боролися за його життя до останнього…Це непоправна втрата не тільки для нашої громади, але і для всієї України.

Немає слів, які б могли втішити родину, немає ліків, щоб загоїти рану…Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати нашого Героя.

Герої не вмирають! Вони продовжують жити в наших серцях, в нашій пам`яті….

Вічна пам'ять та слава Герою!

Згідно з розпорядженням Лівинецького сільського голови 21-23 вересня  2023 року оголошені в громаді Днями жалоби!

Про дату та час зустрічі кортежу з тілом Героя буде повідомлено пізніше.