ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 10.06.2023 08:39

Фото без описуСьогодні свій День народження святкує Василь Борисович Патрабой  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лівинецької сільської ради!

Шановний Василю Борисовичу! Щиро вітаємо Вас та бажаємо, щоб щоденна робота завжди мала успіх та високі результати, сприяла розвитку рідної громади, а всі старання були гідно оцінені людьми.

Дозвольте побажати ділової енергії  та нехай Ваш професіоналізм, наполегливість, активність, ґрунтовний підхід до справ стануть запорукою нових досягнень та перемог.

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, родинного затишку та здійснення усіх  Ваших життєвих планів і сподівань! Щастя Вам, благополуччя і мирного неба над головою!

ЗІ СВЯТОМ!