Державна міграційна служба України

Дата: 21.02.2023 13:36
Кількість переглядів: 132

Фото без описуВ Україні великим попитом користується адмінпослуга з одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта. На сьогодні нею скористалися уже понад 230 тисяч громадян.

Серед них і рідні сестри - Тетяна та Юлія, які звернулися до Дарницького відділу ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області. Українки швидко та зручно отримали послугу, після чого мають можливість з готовими документами дистанційно отримувати адміністративні та банківські послуги, користуватися мобільним застосунком «Дія», відвідувати європейські країни без віз, захиститися від протиправних посягань тощо.

Обидві жінки переїхали до Києва з Херсонщини, мають статус внутрішньо переміщених осіб. Тетяна разом з родиною до повномасштабного вторгнення рф проживала в невеличкому, проте надзвичайно красивому місті на лівому березі Дніпра. Юлія – у Херсоні, який після звільнення потерпає від щоденних артилерійських обстрілів.

Після перемоги у війні й звільнення всієї України від російських окупантів сестри мріють мандрувати світом. А поки що увесь свій вільний час вони присвячують волонтерській діяльності: ще влітку почали в’язати теплі шкарпетки для військових, плетуть маскувальні сітки, щоб захистити життя воїнів Адже сьогодні стійкість, єдність та взаємодопомога – наша сила! Слава Україні!

 

СТОРІНКИ РЕГІОНАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ ДМС УКРАЇНИ У МЕРЕЖІ «ФЕЙСБУК»

Міграційна служба Черкаської області

Міграційники Черкащини закріплювали знання по критичному мисленню

Уміти розпізнавати інформацію, аналізувати джерела і мотиви, приймати зважені рішення навчалися працівники УДМС у Черкаській області під час вебінару на тему «Критичне мислення в сучасному світі». Організувала та провела зустріч онлайн завідувач сектору управління персоналом та внутрішній тренер Наталія ОЗЕРАН.

Під час вебінару розглянули поняття «критичне мислення», його роль у сучасному світі, сім основних принципів критичного мислення, відмінності від інстинктивного, як розвинути та використовувати критичне мислення, як управляти емоціями тощо.

Нині цінується вміння професійного пошуку необхідної інформації, здатність її проаналізувати, оцінити та застосувати. А в умовах війни критичне мислення набуло неабиякого практичного значення, щоб відрізняти правдиву інформацію від фейків та протистояти токсичному контенту.

Необхідно споживати інформацію з офіційних джерел та видань, які дотримуються професійних стандартів, розрізняти факти і судження, бути уважним до деталей, тобто бути інформаційно грамотними.

Наталія ОЗЕРАН зазначила, що критичне мислення – це навичка, яку кожен може опанувати та розвивати. Критичне мислення допомагає інформацію осмислити і зрозуміти, а як наслідок – прийняти ефективне рішення.

Міграційна служба Волинської області

На Волині продовжують оформляти документи українцям, які змушені були покинути домівки через війну.

З метою отримання паспорта громадянина України до Володимир-Волинського відділу УДМС у Волинській  області звернулася мама з двома прийомними дітьми, яка  вимушено покинула свій дім через російську агресію.

Ще у березні 2022 року, пані Ірина змушена була переїхати із рідного Миколаєва  через постійні обстріли. Наразі родина проживає у м. Володимир.

До місцевого підрозділу  міграційної служби завітали аби виготовити ️-картку вперше після досягнення 14-річного віку для сина Данила.

Працівники підрозділу оперативно оформили всі необхідні документи, та  надали адміністративну послугу, яка  до речі є безкоштовною для дітей вперше!

 

Міграційна служба Дніпропетровської області

Головним Управлінням ДМС у Дніпропетровській області сумісно з

керівництвом Управління патрульної поліції Департаменту патрульної поліції

ГУНП в Дніпропетровській області, 14 лютого 2023 року проведено розширену

оперативну нараду з питань налагодження взаємодії між відомствами щодо

виявлення осіб, які перебувають на території Дніпропетровської області з

порушенням міграційного законодавства України.

Впродовж наради, відомства систематизували додаткові заходи з чітким

визначенням напрямків у роботі щодо виявлення незаконних мігрантів та осіб

без громадянства, призначили відповідальних службових осіб та терміни

виконання покладених на них завдань. 

 

Міграційна служба Дніпропетровської області

Добра новина для громадян України, примусово переміщених на територію держави-агресора та їх родичів!

15 лютого 2023 року вперше на території Дніпропетровської області відділом оформлення документів Управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції  ГУ ДМС у Дніпропетровській області видано посвідчення особи для чоловіка, який був примусово депортованим до території країни-агресора і має намір повернення в Україну.

Оформлення та видача таких посвідчень відбувається на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 1201 від 21.10.2022 «Про реалізацію експериментального проекту щодо оформлення на території України посвідчення особи на повернення в Україну».

Посвідчення на повернення в Україну може бути оформлене на ім’я:

- громадянина України, який раніше вже мав паспорт громадянина України;

- особи без громадянства, яка оформлювала відповідні документи в Україні.

Звернутися для оформлення посвідчення особі, якій ще не виповнилося 18 років, може один з батьків або інший законний представник. Для оформлення посвідчення особі, якій вже виповнилося 18 років, може член сім’ї, а саме, один з батьків, подружжя, повнолітня дитина, рідний брат або сестра. Таке посвідчення, також, може бути оформлено за офіційним зверненням Мінреінтеграції.

У разі виникнення питань, консультацію можна отримати за Телефоном гарячої лінії ГУ ДМС 0567203017. 

 

Міграційна служба Житомирської області

Нове життя з новим паспортом

Отримати послугу з оформлення паспорта до Ємільчинського сектору УДМС у Житомирській області звернувся Олександр Чаплик – громадянин, який є прикладом боротьби, стійкості та витривалості.

До початку війни пан Олександр був власником потужного виробництва, розвивав бізнес у рідному селі Верхньокам’янському та м. Бахмуті: займався сільським господарством, виробництвом м’ясної і молочної продукції та ін.

Майже все Олександр Чаплик втратив через атаки росіян, господарство було знищено.

Олександр тривалий час залишався в рідному селі, яке декілька місяців було під постійними обстрілами. В цих умовах більшість жителів евакуювалися та втратили свої оселі і господарства.

Переїхавши на Житомирщину, фермер розпочав нове життя та продовжує  розвиток підприємницької діяльності вже на новому місці.

Працівники Ємільчинського сектору надали адміністративну послугу Олександру Чаплику та його донці з оформлення паспорта громадянина України.

Щиро бажаємо пану Олександру і його близьким успіхів, дякуємо за незламність, силу духу і прагнення до розвитку нашої України.

Міграційна служба Житомирської області

У Бердичівському відділі документували вихованців спеціальної школи

УДМС у Житомирській області  продовжує створювати безбар’єрне середовище для всіх груп населення, забезпечує рівні можливості для отримання послуг кожній людини.

До Бердичівського відділу УДМС завітали вихованці Бердичівської спеціальної школи, які мали можливість отримати послугу з оформлення першого паспорта громадянина України.

Міграційна служба Житомирської області застосовує індивідуальний підхід для кожного, хто звертається до підрозділів та потребує окремої уваги під час візиту.

Дякуємо за співпрацю адміністрації школи, яка допомогла працівникам УДМС надати послугу з оформлення паспорта особам з інвалідністю.

 

Міграційна служба Львівської області

Міжнародна організація з міграції є нашим надійним та добрим другом. Партнерство з ними допоможе врятувати не одне життя громадян, що постраждали внаслідок війни.

Левова частка відвідувачів міграційної служби Львівської області - це внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю, військовослужбовці, діти, іноземці та біженці. Задля допомоги таким громадянам керівництво установи обмінялися інформацією з МОМ щодо каналів комунікації та звернень осіб, які через війну потребують моральної та матеріальної підтримки.

Однак, пріоритетним залишається співпраця в межах документування, допомога в ідентифікації та питання реадмісії іноземців і шукачів захисту в Україні.

Окремо йшлося про потребу міграційної служби в модернізації інформаційно-телекомунікаційних систем управління міграційними процесами.

Додамо, діяльність МОМ спрямована на забезпечення врегульованого та гуманного управління міграцією, міжнародного партнерства у вирішенні міграційних питань,  допомогу в пошуку практичних рішень міграційних проблем, а також на надання гуманітарної підтримки мігрантам, які її потребують, включно з біженцями та внутрішньо переміщеними особами.

Консультацію у представників МОМ можна отримати за номером “Гарячої лінії”: 0800 215 015.

 

Міграційна служба Львівської області

У Бродівський відділ завітала багатодітна сім’я із 13 дітьми, з яких 9-ть прийомні. Сімом із них сьогодні виготовили паспорти громадянина України для виїзду за кордон.

Під час прийому малечі, працівникам вдалося дізнатися про те, що в них створений спеціальний дитячий будинок сімейного типу, де вони проживають вже 10 років.

Тож зовсім скоро діти отримають закордонний паспорт із яким планують подорожувати світом та пізнавати нові традиції всією великою та дружньою сім’єю. Втім, не забуваючи про українські - розповідати іноземцям і про нашу культуру.

Додамо, вартість паспорта громадянина України для виїзду за кордон в регламентному режимі (20 робочих днів) -  856 грн., терміновому (10 робочих днів) – 1496 грн.

 

Міграційна служба Львівської області

Корисно не тільки знати іноземні мови, але й досконало володіти рідною: мовознавець Феодосія Колесник розповіла працівникам міграційної служби Львівщини, яка повинна бути мовна стійкість та мовна поведінка під час війни.

Філолог вказала на недоліки українців під час переконання російськомовних розмовляти державною. Перш за все, не потрібно переконувати силою, найкраще - показувати приклад красномовності української мови. І тоді, люди самі захочуть володіти нею.

Розмовляючи та думаючи українською, змінюється свідомість і світосприйняття. Традиції нашого народу стають ближчими, а мовна стійкість міцнішою.

Крім цього, Феодосія презентувала свій авторський мовний курс та навчальний посібник “Говори українською, бо живеш на своїй землі", в якому розміщені 30 уроків (перша частина - граматика, друга - культура).

За її словами, актуальність української мови в часи українсько-російської війни зростає, тим більше, що зараз ми завершуємо справу кількох поколінь. Також автор розкриває сенс переходу на рідну мову, а також спростовує упередження про неї, які створювала росія протягом десятиліть.

 

Міграційна служба Тернопільської області

Нещодавно, завдяки працівникам Збаразького відділу УДМС у Тернопільській області свій перший паспорт громадянина України у 61 рік отримала п. Ірина, яка через певні життєві обставини не могла вчасно оформити документ.

Працівниками міграційної служби здійснено заходи, передбачені чинним законодавством щодо ідентифікації особи та перевірки належності до громадянства України. Лише за рішенням суду та результатами проведених перевірок прийнято заяву на оформлення паспорта громадянина України.

Відтепер для п. Ірини відкривається безліч перспектив. Тож, бажаємо нехай її плани втілюються у життя.

 

Міграційна служба Полтавської області

Безбар’єрність: отримати міграційні послуги може кожен

На сьогодні з бар’єрами можуть зіткнутися люди з інвалідністю, літні люди, а також маломобільні групи населення – всі ті, хто зазнає в різні періоди життя та за різних обставин складнощів у пересуванні, отриманні послуг, необхідної інформації.

Так, на початку лютого до Новосанжарського відділу Міграційної служби у Полтавській області з письмовою заявою звернулася донька особи з інвалідністю за допомогою в обміні паспорта зразка 1994 року на сучасну ID-картку. Микола Іларіонович ветеран Другої світової війни, інвалід першої групи та за станом здоров'я не може самостійно пересуватись і прибути у підрозділ за отриманням даної послуги.

Після проходження відповідної процедури, вже сьогодні 15 лютого виготовлений паспорт громадянина України у формі ID-картки особисто вручено завідувавачем Новосанжарського відділу за місцем проживання.

Бажаємо пану Миколі міцного здоров'я у такий складний час дня нашої країни.

Продовжуємо допомагати та оперативно реагувати на потреби людей. Все буде Україна!

 

САЙТ ДМС УКРАЇНИ

Робоча зустріч представників Рівненського міського відділу УДМС з персоналом місцевого  ЦНАПу

https://dmsu.gov.ua/news/region/13773.html

Відбулася робоча зустріч начальниці  Рівненського міського відділу УДМС Людмили Петняк з персоналом місцевого  ЦНАПу. Зустріч зумовлена певними змінами які виникли після оновлення програмного забезпечення в оформленні біометричних паспортних документів.

Зосереджено увагу на основних нововведеннях:

визнання документа недійсним у разі різної транслітерації імені, прізвища;

обмін документів у разі зміни особистих даних;

формування довідки з ЄДДР з актуальною адресою особи;

автоматична ануляція та надання документа статус «Недійсний».

Людмила Петняк, підсумовуючі зустріч, зазначила: «Важливо, щоб наші громадяни отримали якісні послуги і щоб усі їх документи були чинними»

Управління ДМС у Рівненській області

 

 

УДМС У ЧЕРНВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Принципи безбар’єрності в дії: Заставнівські міграційники вклеїли фото до паспорта заявниці після виїзду до неї додому

https://dmsu.gov.ua/news/region/13752.html 

Мешканці села Дорошівці Чернівецького району Людмилі Спіжавці минулого року виповнилося 45 років, але своєчасно звернутися до підрозділу міграційної служби для вклеювання актуального фото до паспорта громадянина України у вигляді книжечки жінка з поважних причин не могла.

За зверненням її рідних, які надали працівникам Заставнівського відділу медичні документи на підтвердження того, що пані Людмила тимчасово не може пересуватися самостійно, працівники підрозділу міграційної служби під час виїзду до місця проживання підтвердили тотожність її особи.

Наразі послугу з вклеювання фото до паспорта громадянина України у вигляді книжечки жінці було надано у максимально стислі терміни. Додамо лише, що отримання зазначеної послуги після передбаченого законодавством обов’язкового місячного терміну від дня досягнення 25-ти та 45-річного віку стало можливим у зв’язку із запровадженням під час пандемії певних законодавчих послаблень. Після березня 2020 року це дозволяє вклеювати фото до паспортів громадян, які протермінували своє звернення до міграційної служби, навіть після завершення одного місяця з дня досягнення визначеної дати.

 Управління ДМС у Чернівецькій області

У Глибоці оформили закордонний паспорт 96-річній мешканці села Йорданешти 

https://dmsu.gov.ua/news/region/13751.html 

Мешканці Чернівецької області пам’ятають чимало сімейних історій та переказів, коли у червні 1940 року з приєднанням нашого краю до складу Української СРСР чимало місцевих родин вимушено опинялися по різні боки кордонів. Найбільш активні та свідомі буковинці тікали від більшовиків світ за очі, пречудово розуміючи, чим їм особисто, їхнім родинам та родинним статкам може загрожувати «найсправедливіша в світі», «народна» влада. Тож для багатьох мешканців нашої області є доволі типовою ситуація, коли частина рідні проживає в сусідній Румунії, далекій Канаді та по всьому світу…

Вочевидь, подібна історія трапилася і з родиною 96-річної мешканки румуно- мовного села Йорданешти Валерією Іллівною Вакар. Жінка працювала в місцевому колгоспі, виховала 4 дітей та 11 внуків, пишається 9-ма правнуками. Однак в Румунії проживає її рідна сестра, ще одна родичка там похована. Також за кордоном проживають правнуки поважної літньої пані, тож Валерія Іллівна мріє навідатися до своїх рідних.

Саме з цієї причини вона звернулася до Глибоцького відділу УДМС у Чернівецькій області для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм. Працівники Глибоцького відділу УДМС у Чернівецькій області надали жінці потрібну адміністративну послугу та запросили відвідати підрозділ для отримання готового паспортного документа вже за кілька тижнів.

Нагадаємо, що терміни виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в умовах воєнного стану можуть складати від двох тижнів до одного місяці в терміновому режимі та від півтора до двох місяців – в звичайному. Вартість такої адміністративної послуги складає 1496 та 856 грн. відповідно

Після завершення усіх необхідних процедур та часу очікування готового паспортного документа пані Валерія вирушить на зустріч зі своєю закордонною ріднею. Тішимося, що міграційна служба могла бути корисною в цій історії возз’єднання з родиною довжиною у кілька десятків років життя…

 

Управління ДМС у Чернівецькій області Управління ДМС у Чернівецькій області

На Хотинщині закордонні паспорти оформляють багатодітні родини

https://dmsu.gov.ua/news/region/13765.html

В умовах воєнного стану Буковина залишається одним з найбезпечніших регіонів в Україні, однак чимало батьків досі не полишають думок про вивезення за кордон дітей у разі виникнення раптової загрози їхньому здоров’ю та життю.

Саме тому до Хотинського відділу УДМС у Чернівецькій області нерідко звертаються для оформлення закордонних паспорти цілі родини – мама-тато, а також двоє-троє, четверо-п’ятеро або й більше малят. До прикладу, днями підрозділ відвідали мами Ольга Чепій з трьома, Руслана Урсата з трьома, а також родина Руслани та Діани Мазур з чотирма дітками.

За словами міграційників, процедура оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон в таких випадках нічим не відрізняється від звичайної. Дорослі подають паспорт громадянина України (у вигляді книжечки чи ID- картки), раніше оформлений паспорт громадянина України для виїзду за кордон (за наявності) та квитанцію про оплату.

Пакет документів для дітей передбачає свідоцтво про народження або ID-картку (від 14 років), раніше оформлений паспорт громадянина України для виїзду за кордон (за наявності), паспорт громадянина України того з батьків, хто звертається до підрозділу із відповідною заявою та платіжний документ для отримання відповідної адміністративної послуги.

При цьому до 12 років присутність дітей під час оформлення закордонного паспорта не обов’язкова. Якщо батьки не беруть дитину з собою, необхідно попередньо зробити одне фото розміром 10 на 15.

Щоби істотно не ускладнювати роботу підрозділу, радимо у разі відвідування міграційної служби всією родиною попередньо здійснювати запис за допомогою сервісу «Електронна черга» https://dmsu.gov.ua/services/online.html . При цьому в талоні необхідно вказувати прізвище, ім’я та про-батькові особи, яка отримуватиме міграційну послугу. Якщо йдеться про неповнолітню особу, то саме її персональні дані необхідно вказати під час попередньої реєстрації в електронну чергу.

У Хотині надали послугу одночасного оформлення ID-картки вперше та закордонного паспорта

https://dmsu.gov.ua/news/region/13771.html

14-річна Серафіма Співак звернулася до Хотинського відділу УДМС у Чернівецькій області із заявою про одночасне оформлення першого паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Нагадаємо, послуга стала можливою в червні минулого року після затвердження відповідної урядової постанови про реалізацію експериментального проекту, що дозволяє українським громадянам в умовах воєнного стану суттєво скорочувати терміни оформлення паспортних документів. До запровадження нововведення отримувачам адмін-послуг доводилося очікувати спочатку на виготовлення ID-картки і тільки згодом на підставі отриманого українського паспорта чекати на паспорт закордонний.

Працівники Хотинського підрозділу під час надання адміністративної послуги розповіли дівчині, що у випадку одночасного оформлення першого паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон обидва документа виготовлятимуться синхронно в звичайному режимі. В умовах воєнного стану паспорти друкуватимуться приблизно півтора-два місяці.

Нагадаємо, для юних громадян України перша D-картка оформляється безкоштовно, вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон у звичайному режимі складає 856 грн. За умови одночасного оформлення двох документів 14-річні українці можуть звертатися до підрозділів міграційної служби самостійно, без присутності батьків, однак з усіма необхідними документами.

Переліки документів для отримання зазначених адміністративних послуг можна знайти за посиланнями: http://surl.li/joyq  та : http://surl.li/egkvi.

Управління ДМС у Чернівецькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь