Звернення рятувальників до громадян

Дата: 30.11.2022 06:31

Фото без описуЗ початку року на пожежах, котрі сталися у Чернівецькій області, загинула 41 людина.

Найчастіше причинами пожеж із трагічними наслідками були необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при облаштуванні та експлуатації печей, коротке замкнення електромережі.

Статистика невтішна й, на жаль, вона лише зростає. Так, лише протягом останніх 10 днів на пожежах загинуло 6 буковинців.

Служба порятунку застерігає мешканців області від виникнення пожеж та наголошує, що ваша безпека – у ваших руках! Дбайте про те, щоб вогонь не завдав шкоди вашому помешканню, не призвів до травмування чи загибелі людей, та дотримуйтесь наступних правил:

• будьте обережні у поводженні з відкритим вогнем, не залишайте запалені свічки без нагляду;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • завжди вимикайте електроприлади з розеток, виходячи з приміщення;
  • уникайте перевантаження електричних мереж;
  • не розводьте вогонь у печах з тріщинами;
  • не використовуйте для розпалу багаття легкозаймисті рідини;
  • облаштуйте біля топкового отвору печі металеві килимки, щоб уникнути попадання жаринки на підлогу і її займання;
  • розміщуйте речі на безпечній відстані (не менше 1 метра) від печей та електрообігрівачів.

Відповідальне дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути біди та зберегти ваше життя і майно від знищення.

#Головне_управління_ДСНС_України_у_Чернівецькій_області #ДСНС #рятувальники #служба_порятунку

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області