ЯК ПОДАТИ ЗАЯВУ НА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ, ПЕРЕБУВАЮЧИ ЗА КОРДОНОМ?

Дата: 25.10.2022 09:39

Фото без описуЗвернутися до Пенсійного фонду України, перебуваючи за кордоном, можна дистанційно через вебпортал електронних послуг (https://portal.pfu.gov.ua).

Авторизувавшись на цьому сервісі, потрібно увійти в опцію  "Заява на призначення пенсії".

Далі слід заповнити заяву поданого зразка, вказавши персональні, адресні, контактні дані; дані документів, які посвідчують особу, та відповісти на запитання анкети-опитування для визначення документів, скан-копії яких необхідно надати. Прикріпивши файли скан-копій, потрібно підписати заяву кваліфікованим електронним підписом, зробити позначку про згоду на обробку персональних даних та відправити до ПФУ.

Фото без опису

За результатами опрацювання заяви спеціалістами Пенсійного фонду в особистому кабінеті відобразиться інформація про її обробку та рішення щодо призначення пенсії.

Сучасні сервіси пенсійної служби роблять життя комфортнішим та доступні в будь-якому місці перебування, навіть за кордоном.