ВІТАЄМО ВЛАСОВА ЯРОСЛАВА ВАСИЛЬОВИЧА!

Дата: 14.10.2022 15:43

Фото без опису

Житель села Лівинці Лівинецької сільської територіальної громади ВЛАСОВ ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ згідно з наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія ЗАЛУЖНОГО нагороджений Почесним нагрудним знаком - "За взірець у військовій службі" І ступеня за високі досягнення у бойових діях та роботу з особовим складом.

Лівинецька територіальна громада вітає СВОГО ГЕРОЯ! Відваги й наснаги бажає! Досягнень високих і здійснення мрій,  більше життєвих і світних надій! Ангела Хранителя, міцного здоров'я, сили, витримки та успіхів!!!!Швидкого повернення додому! ДЯКУЄМО за все! За нашу рідну Україну. Що зберегли за всі віки - Низький уклін і тричі - "СЛАВА!!!" Українські ЗАХИСНИКИ!!!

Фото без опису