Повідомлення про застосування засобів захисту рослин

Дата: 05.10.2022 09:45

Фото без описуЗ метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія «Continental Farmers Group» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях (Додаток 2) згідно з вказаним графіком (Додаток 1)

Для СМС-інформування рекомендуємо зареєструватись на «Карті Бджоляра» - https://honey.cfg.com.ua/

Суб'єкт господарювання: ТОВ «Мрія Сервіс»

Територіальна громада: Лівинецька сільська ОТГ

Адміністративна рада: Лівинецька

Місцевість: Дністровський район, Чернівецька обл., Буковина

ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема - згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погоднихумов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що вас буде додатково проінформовано.

Згідно «Інструкціїз профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин», затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №338 від 19.02.2021 року, просимо Вас довести зміст цього повідомлення до відома власників пасік шляхом його опублікування на офіційній інтернет-сторінці органу місцевого самоврядування або в засобах масової інформації місцевого рівня або оголошенням завчасного повідомлення по радіо та/або телебаченню місцевого рівня, а також шляхом його надсилання особистим повідомленням на телефон чи на електронну адресу, зазначеної під час реєстрації або кочівлі пасіки.

З повагою, «Continental Farmers Group»

Гаряча лінія 0 800 508 805