За тиждень на коронавірус занедужали 1266 буковинців

Дата: 03.10.2022 15:09

Фото без описуНа Буковині за останній тиждень, з 26 вересня по 2 жовтня, зафіксовано 1266 випадків коронавірусної хвороби. Серед тих, хто занедужав, 133 дітей.

Про це повідомляє Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Порівняно з останнім тижнем відбулося зростання захворюваності на 2,3% (+29 випадків). Одночасно число недужих серед дітей знизилось на 6,3% (-9 випадків).

З початку реєстрації коронавірусної інфекції на території Чернівецької області всього виявлено 219 029 осіб, що контактували із хворими на COVID-19.

Станом на 30 вересня під активним спостереженням перебуває 1293 контактних осіб, знято з обліку – 217 736.