Сьогодні святкує свій День народження Перепічка Орися Вікторівна головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності Лівинецької сільської ради!

Дата: 24.09.2022 07:23

Фото без описуШановна Орисю Вікторівно!  Щиро вітаємо зі святом та зичимо щасливого сьогодні і радісного мирного завтра, красивих мрій та їх здійснення!

Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами та плідною працею.

Бажаємо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

Нехай Ваша невтомність, працьовитість та добро, перетворюється щоднини на вдячність та шану від людей. Миру та благополуччя Вам та Вашій родині!