Кредити для аграріїв: як скористатися

Дата: 20.05.2022 13:09

Фото без описуВже  11 317 аграріїв отримали кредитів на суму 28 млрд 100 млн грн, із яких за програмою портфельних гарантій 80 % – 18 млрд 632 млн грн. За попередню добу було залучено 858 млн грн, за тиждень – майже 4 млрд грн кредитних ресурсів. Про це інформує Урядовий портал.

Відповідне фінансування надається для проведення посівної кампанії, а також для підтримки та активізації підприємницької діяльності в рамках програми «Доступні кредити 5–7–9». Його отримують аграрії, що підпадають під визначення с/г товаровиробника. Максимально можлива сума кредиту – 60 млн грн під 0 % із гарантією від Уряду України на рівні 80%.

Програму «Доступні кредити 5–7–9» реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП). Єдиним учасником ФРП є Уряд України в особі Міністерства фінансів України, що координує усі аспекти діяльності Фонду. З умовами участі в програмах можна ознайомитись за посиланням.