Дата: 14.03.2022 16:40

Фото без описуСергій Осачук в ефірі телеканалу «Прямий» поінформував про ситуацію у Чернівецькій області.

Головні тези:

• Буковина сьогодні – за межами активних бойових дій, але з початку війни активно допомагає ЗСУ.
  • Тисячі краян – на передовій. На жаль, є втрати, але армія працює.
  • Буковина приймає десятки тисяч переселенців, які змушені були рятуватися від путінських ракет.
  • Комфортні готелі і санаторії давно переповнені. Проте 52 громади області та місто Чернівці ще готові приймати людей.
  • Гуманітарну допомогу, яка потрапляє із ЄС, якнайшвидше доправляють до регіонів, що зараз під обстрілами.
  • Рух російських фур на кордоні зупинено. Вони всі на митних терміналах, розвантажені і слугуватимуть потребам нашої армії.
  • На митниці черг немає. Її співробітники працюють оперативно та злагоджено.
  • Із перших днів війни румуни проявили себе як наші найкращі друзі, брати і партнери. Вони приймають у себе українців, забезпечують їх освітою, медичною допомогою тощо.
  • Фахівці Держпродспоживслужби в області безперервно моніторять ціни на оренду житла у регіоні, продукти харчування та пальне. Реагують на всі звернення громадян.