COVID-19. Географія нових випадків у Чернівецькій області 28 лютого

Дата: 01.03.2022 20:25

Фото без описуЗа минулу добу, 28 лютого, на Буковині зафіксовано 86 нових випадків зараження коронавірусом:

• Чернівецький район +73, із них 31 випадок – у Чернівцях
  • Вижницький район +9
  • Дністровський район +4

Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку – 151 099.

Також за останню добу 953 буковинців одужали від коронавірусу. Таким чином, уже 135 590 людей у Чернівецькій області здолали COVID-19.

За минулу добу підтверджено 1 летальний випадок від COVID-19. Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків серед осіб, недужих на коронавірус, – 3308.

Крім того, за минулу добу в області зробили 1025 щеплень від COVID-19, першою дозою вакцинувалися 205 осіб, другою – 587, додатковою – 0, бустерною – 233.

За весь період на Буковині зробили 617 874 щеплень, з них першою дозою імунізувалися 305 899 людей, другою – 298 094, додатковою – 81, бустерною – 13800.

#вакцинація2022

#вакцинаціяБуковина

#підставплече

Стежте за актуальною інформацією у Telegram Твоя Буковина https://t.me/your_Bukovyna