З Днем Святого Валентина – Днем закоханих!

Дата: 14.02.2022 09:16

14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День святого Валентина або День усіх закоханих. Це одне з наймолодших свят у нашій країні, яке відзначають з початку 90-х років.   Символом дня Валентина вважають червоні троянди та валентинки, які символізують любов та пристрасть усіх закоханих.

Фото без описуШановні мешканці громади!

У день Святого Валентина бажаємо вам романтичного настрою, безліч приємних вражень і яскравих емоцій, щирих посмішок і незабутніх щасливих миттєвостей.

Бажаємо, щоб цей день став для одних прекрасним початком довготривалих стосунків, а для інших – чудовим їх продовженням.  Як сила тяжіння зближує планети, так і любов об'єднує людей, незважаючи на різні характери, смаки та інтереси. Любити – значить дивитися не один на одного, а дивитися в одному напрямку. Ми бажаємо вам скоріше відшукати це почуття, а тим, хто вже знайшов, ніколи його не втрачати!

З повагою,   сільський голова  Андрій ГЕРМАК

старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради.