З Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2022 12:00

Фото без описуШановні жителі Лівинецької громади!

Щиро вітаємо  вас зі світлим та радісним святом - Різдвом Христовим!

Довгоочікувані новорічні свята — вісники здійснення мрій та бажань, втілення всіх сподівань. Ці дні зближують людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихають на нові звершення та добрі справи .У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування.

Цей рік є визначальним для нас, адже нещодавно  ми об’єдналися в одну територіальну громаду і перед  нами стоїть завдання – успішно розв’язати низку важливих  питань, закласти у стратегічний план життєво важливі проекти і впевнено обрати для себе шлях до подальшого розвитку нашої громади.

Бажаємо всім відзначити Різдво Христове у колі близьких та друзів.

Нехай тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, нехай у Вашу домівку прийдуть святковий настрій, здоров'я, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день, у свою щасливу зірку, яка завжди буде зігрівати Вас і надихати на гарні справи.

Хай Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

З Різдвом Христовим!

З повагою,   сільський голова  Андрій ГЕРМАК
старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради.