Зростає вартість проїзду: оприлюднили проєкт рішення про нові тарифи

Дата: 27.12.2021 17:22

Фото без описуНа сайті Чернівецької міської ради оприлюднили проєкт рішення виконавчого комітету на 11 січня 2022 року, в якому пропонують підвищити тариф на проїзд у маршрутках до 9 гривень.

Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на відповідний документ.

Зокрема, виконавчий комітет вирішує встановити новий тариф на проїзд через зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, енергоносіїв, розміру мінімальної заробітної плати.

«Встановити з 01.02.2022 року тариф на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування в межах території Чернівецької міської територіальної громади у розмірі 9,00 грн. в автобусах, які виконують перевезення пасажирів у звичайному режимі, в режимі маршрутного таксі та в автобусах, що працюють в експресному режимі руху», - йдеться в оприлюдненому проєкті рішення виконкому Чернівецької міської ради.

Також там зазначається, що такий тариф буде діяти тимчасово, на період роботи громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень.

Іншим пунктом цього проєкту рішення на перевізників покладають зобов'язання щодо належного технічного та санітарного стану автобусів та обов'язкової видачі квитків. Про облаштування валідаторами та кондиціонерами автобусів у цьому проєкті рішення виконкому не йдеться.

Нагадаємо, нещодавно міськрада Чернівців придбала перші 5 автобусів, які обладнані пандусами, системами валідації, автоматичного підрахунку пасажирів та відеоспостереженням.