Стратегії розвитку Лівинецької територіальної громади

Дата: 17.12.2021 18:36

Фото без описуЛівинецька територіальна громада увійшла до списку переможців відбору громад, які отримають експертну підтримку програми «U-LEAD з Європою» в питаннях розробки стратегії місцевого розвитку.

В 2022 році буде розроблена та затверджена стратегія розвитку Лівинецької територіальної громади на наступні 7 років.

Одним із основних принципів розробки стратегії розвитку громади є широка участь жителів громади в визначенні ключових напрямків розвитку. В процесі розробки стратегії розвитку будуть проводитись різного роду опитування жителів громади.

Запрошуємо громадськість, підприємства, установи та організації усіх форм власності надати пропозиції до проєкту Стратегії  розвитку Лівинецької територіальної громади.

Окрім цього, активні жителі громади, які бажають долучитися до даного процесу можуть подати свої кандидатури для включення в робочу групу по розробці стратегії розвитку Лівинецької територіальної громади. Заявки приймаються до 27.12.2021 року на електронну адресу: livintsi-sr@ukr.net або за адресою: Лівинецька сільська рада, вул. Головна, 13, с. Лівинці, Дністровський  р-н, Чернівецька обл., 60125

Пропозиції до проєкту Стратегії  розвитку Лівинецької територіальної громади