День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Зеленецький ліцей

Дата: 15.12.2021 09:09

Фото без опису14 грудня  2021 р. в Зеленецькому ліцеї пройшли виховні години  до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Серед тих хто пройшов пекло Чорнобиля з перших днів були і наші односельчани Гринчук Іван Петрович.,Гущак Віктор Васильович.,Сандуляк Андрій Іванович.,Пуюл Олександр Іванович.,Перстинчик Марія Артемівна. На жаль, багато  кого  з ліквідаторів вже  немає.  Хвилиною мовчання вшанували  пам'ять загиблих односельчан – чорнобильців, які відійшли у вічність – Браженюка Віктора Васильовича., Мимко Віктора Васильовича., Рябка Дмитра Олексійовича., Анатія Миколу Мефодійовича, Голяновського  Івана  Васильовича. Велика шана і уклін до землі нашим односельчанам, всім  героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто спас нас від ще більшого лиха.  Всім ліквідаторам щира подяка і шана!