Наближення соціальних послуг служби зайнятості до мешканців об’єднаних територіальних громад

Дата: 29.11.2021 16:10

Фото без опису30 листопада 2021 року 10 год (зустріч за участю директора Кельменецької районної філії Чернівецького ОЦЗ Секрети Е.В. та сільського голови Лівинецької сільської ради Гермака А.В.)

Наближення соціальних послуг служби зайнятості

до мешканців об’єднаних територіальних громад

1. Шляхи співпраці щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць на території сільської ради.
  2. Інформування про актуальні вакансії, використання новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості.
  3. Шляхи подолання безробіття на селі, питання створення нових робочих місць, розвитку малого підприємництва в сільській місцевості, тимчасової зайнятості мешканців громад та легалізації зайнятості; перспективи розвитку інфраструктури території громади.
  4. Механізми віддаленого користування послугами служби зайнятості, профорієнтаційна консультація із застосуванням психодіагностичних методик.