Вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору в Подвір’ївському ліцеї

Дата: 26.11.2021 17:26

Фото без описуГолодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій 88-й річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в Подвір’ївському ліцеї пройшло ряд заходів.

Класними керівниками проведені години спілкування, уроки пам’яті «Були колись страшні часи», «Не маємо права забути», «Ціна хліба», «Скорботна пам'ять поколінь», «І пам’яті свічка не згасне»,  відеоуроки «Жнива скорботи», «Голодний дух», «Пам’яті жертв Голодомору», «Історія гідності. Голодомори».

Організовано тематичну виставку фотоматеріалів та публіцистичної літератури «Україна пам’ятає 1932-1933». Учні читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії.

Завершився день скорботи виховним заходом «Запалимо свічки».

27 листопада запрошуємо кожну українську сім'ю о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті».