Вітаємо з Днем працівників освіти!

Дата: 03.10.2021 00:01

Фото без описуДень працівників освіти, який припадає на першу неділю жовтня, святкують працівники освітянської ниви. Це — прекрасний привід, щоб згадати про високу роль вчителя в сучасному суспільстві та потрібність даної професії.

Професія вчителя - одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших. Тому її називають вічною. Людина, будучи частинкою суспільства,  завжди відчувала потребу здобувати нові знання, тобто вчитися, та передавати іншим власні досягнення, тобто вчити.

Вчитель! Це не просто професія,  це – покликання. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Випадкові люди дуже рідко затримуються в цій професії. Не кожна людина може бути вчителем, так як ця професія вимагає колосальної та кропіткої праці, саможертовності, величезного терпіння, любові до дітей.

Шановні освітяни, ветерани педагогічної праці!  Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом! Висловлюємо вам щиру вдячність за самовіддану працю, високий професіоналізм та тепло сердець, які ви дарували і даруєте дітям. Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, добробуту, успіхів, натхнення, невичерпної енергії, благополуччя та нових педагогічних звершень!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)