21 вересня – Міжнародний день миру!

Дата: 21.09.2021 09:38

Фото без описуСьогодні світ відзначає міжнародний день миру!  За ініціативою Генеральної Асамблеї ООН цей день відзначають в усьому світі як день всесвітньої відмови від насильства й вогню.

В резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою Міжнародний День Миру відзначають щороку 21 вересня.

Цього дня ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. Відмова від насильства і воєн –  необхідна умова для подальшого розвитку людства. Тільки мирні переговори та вирішення наявних проблем шляхом діалогу і компромісних рішень можуть дати дійсно відчутні результати і користь для всього людства.

В наш час сама ідея миру стає державною політикою. Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, зростає добробут людей, з молодого покоління формуються справжні громадяни незалежної держави.

Для деяких українців мир – це повсякденна реальність, для інших він – не більше ніж казкова мрія…

Ми щиро бажаємо, щоб кожен українець по-справжньому відчув, що таке мирне небо над головою!