День знань у Подвір'ївській ЗОШ

Дата: 01.09.2021 20:47

Фото без описуДзвенить, дзвенить шкільний дзвінок,
Нас закликає до навчання.
Ми поспішаєм на урок
І знову йдем у світ пізнання.

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, зібрано багатий урожай хліба, у садах доспіли яблука і сливи. А свято знань знову зібрало у рідному колі учнів, вчителів, батьків Подвір’ївської школи.

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової  нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і визначальним у житті він стане для 14 милих першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати майбутню професію. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.
Найціннішим скарбом людства і кожної країни зокрема є діти. Саме вони в своїх руках тримають ключі від нашого майбутнього. Нехай же кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих. Здорові, розумні, талановиті діти - гордість родини та майбутнє України. А майбутнє нашої країни має бути щасливим.
Україна з надією дивиться в завтрашній день, чекає на вас, дорогі діти, майбутніх господарів  життя. Ви потрібні їй мудрі, умілі, дбайливі і людяні. Тож в добру путь! До нових знань, звершень та перемог! З початком нового навчального року!