Старост запрошують взяти участь у онлайн-навчанні

Дата: 17.08.2021 21:19

Фото без описуКоординатор проектів ОБСЄ в Україні оголошує другу (повторну) хвилю онлайн тренінгів для старост.

Тренінги відбудуться з 26 серпня до 14 вересня 2021 року. Тематика тренінгів:

• правовий статус та повноваження старост,
  • адміністративні послуги (включаючи адміністративні послуги соціального характеру),
  • нотаріальні дії,
  • державна реєстрація актів цивільного стану,
  • реєстрація місця проживання.

Особливість тренінгів - інтерактивний формат та фокус на розборі практичних ситуацій, зразків документації, прикладів з досвіду громад.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму, де можна обрати тренінги на цікаві для Вас теми, а також дізнатися дати і час занять. Реєстрація на кожний тренінг завершується за 2 доби до його початку. Орієнтовна тривалість кожного тренінгу - від 3 до 4 годин. Участь - безкоштовна.

Основна цільова аудиторія тренінгів - старости, однак частина тренінгів будуть цікавими й іншим представникам органів місцевого самоврядування.

Тренінги проводяться в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Підтримка належного врядування в об’єднаних громадах як складової реформи децентралізації», що виконується за підтримки Місії США до ОБСЄ та урядів Німеччини, Норвегії і Литви

Децентралізація