"Їде брат до брата, і в будні, і в свята..."

Дата: 10.08.2021 07:54

#їде_брат_до_брата_і_в_будні_і_в_свята
08.08.2021 року, продовжуючи естафету фолькльорно-етнографічного свята "Їде брат до брата, і в будні, і в свята..." неймовірно талановиті зеленчани організували для всіх жителів села Зелена і запрошених гостей із навколишніх сіл дуже гарне свято "З Україною в серці", присвяченого 30-ій річниці Незалежності України.

Якщо Ви чули про село Зелена, про його запальних учасників народного танцювального колективу, про його чудовий аматорський фолькльорний колектив, про його талановитих творчих людей, які і малюють, і вишивають, і вміють розвеселити, про його старовинні легенди та бувальщини  і досі тут не були, то дуууже багато втратили.
Святкова програма налічувала 31 номер!!! Була проведена неймовірна робота керівників колективів, учасників, небайдужих жителів села Зелена, щоб гідно відзначити прийдешнє свято - День Незалежності  та створити неймовірно святкову атмосферу односельчанам та гостям свята. Дякую всім всім за чудовий настрій та незабутні емоції!!!

Голова Лівинецької сільської ради!
Гермак Андрій Васильович

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)