Всі регіони України перейшли у «зелену» карантинну зону

Дата: 09.06.2021 23:34

Фото без описуВсі області України та місто Київ станом на 9 червня знаходяться на «зеленому» рівні епідемічної небезпеки. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

За даними МОЗ, в Україні рівень захворюваності становить 74 на 100 тисяч населення при визначеному показнику 75 на 100 тисяч населення. У 16 областях цей показник нижчий за визначений. Рівень госпіталізацій по країні на 8 червня становить 15,5 на 100 тисяч населення при визначеному показнику 60 на 100 тисяч населення. Завантаженість ліжок з киснем - 17% при граничному показнику 65%.

Нагадаємо, нещодавно в Україні пом’якшили карантинні обмеження. Відповідну постанову № 583 Кабінет Міністрів опублікував 2 червня.

Чернівецька ОДА