Дата: 06.05.2021 17:21

Фото без описуВже традиційно в другу неділю травня ми відзначаємо одне з найтепліших та найщиріших свят — День Матері.

Материнство – дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головними дороговказами на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами нашої держави.

Указом Президента України від 15 грудня 2020 року №568 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість та зразкове виховання, створення належних умов для інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей Світлані Валеріївні Галатович, жительці села Бернове та Накай Людмилі Василівні, жительці села Зелена, присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Особливі слова подяки багатодітним матерям та всім жінкам, які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт. В міцній і дружній сім’ї зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та щирої любові до рідного краю.

Дякуємо за вашу любов та чудодійну материнську молитву, що оберігає нас упродовж життя. Від щирого серця бажаємо здоров’я, море посмішок, натхнення і терпіння.

Щастя вам, милі, любі матері і гарної долі для ваших дітей!

Дністровська районна державна адміністрація