«Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» у Михайлівському НВК

Дата: 30.04.2021 17:59

Фото без описуЗ 26 по 30 квітня у Михайлівському навчально-виховному комплексі проходив «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» у дистанційній формі. Вчителями та вихователями було проведено ряд заходів щодо поглиблення та розширення знань учнів та вихованців з основ безпеки життєдіяльності.

Серед яких мали місце віртуальні екскурсії, бесіди з елементами розповіді, конкурси малюнків, тематичні ігри, перегляди відеороликів, вікторини в малюнках, аукціони ідей та моделювання і вирішення різних життєвих ситуацій. Всі види роботи охопили різні напрямки безпеки життєдіяльності людини. Це поведінка з вогнем, електроприладами, джерелами газопостачання, правила поведінки на дорозі, шкідливі для здоров’я продукти, взаємодія з незнайомцями та дикими тваринами. Було закріплено алгоритми дій при виникненні різного роду небезпечних ситуацій, повторено телефони екстрених служб.

Кожен, з педагогів закладу, ставив перед собою мету донести до здобувачів освіти важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності, задля збереження власного життя та життя оточуючих.

В.о. директора Михайлівського НВК                                  Вікторія ПЕРЕПЕЛЮК