Навчання у школах Буковини у наступні два тижні має залишатися дистанційним - Сергій Осачук

Дата: 13.04.2021 16:28
Кількість переглядів: 776

Фото без описуНавчання у школах Буковини у наступні два тижні має залишатися дистанційним. На такій формі занять наполягатиме обласна комісія з питань ТЕБ та НС, заявив під час брифінгу голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

– Ми не можемо легковажити і на позитивних емоціях, задоволені від того, що ситуація трішки стабілізувалася, відкривати все і знову провокувати нову хвилю захворюваності, – пояснив голова ОДА.

Він також зазначив, що ситуацію із поширенням COVID-19 будуть ретельно відстежувати.

Чернівецька обласна державна адміністрація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь