Сергій Осачук нагородив буковинок із нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок

Дата: 05.03.2021 19:12

Фото без описуВійськові, поліціянтки, прикордонниці, лікарки, народні майстрині. Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук нагородив буковинок із нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби за права жінок. Він вручив їм годинники та почесні грамоти.

– Маю честь подякувати вам за професійність та самовіддану щоденну службу людям. Кожна з вас у своїй сфері робить усе, щоб Україна була успішною, сучасною, справедливою правовою державою, – зазначив Сергій Осачук.

Так, звання «Заслужений майстер народної творчості України» отримала майстриня народної вишивки Наталія Андрицуляк, заслуженою працівницею культури стала Ольга Дроняк, а заслуженою лікаркою – Світлана Коваленко. Сергій Осачук передав їм ці почесні державні нагороди.

Сувенірні годинники отримали:

• Віра Андрич – викладачка професійної майстерності Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені Василя Шкрібляка.
  • Інна Єременко – інспекторка відділу режиму та технічного захисту інформації Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, капітан поліції.
  • Марина Онищук – інспекторка Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, старший лейтенант поліції.
  • Олександра Усок – заступниця начальника відділення інспекторів прикордонної служби «Біла Криниця» з персоналу відділу прикордонної служби «Порубне» Чернівецького прикордонного загону, лейтенант.
  • Тамара Скіпор – офіцерка групи міжнародного співробітництва та прикордонно-представницької роботи Чернівецького прикордонного загону, старший лейтенант.

Почесних грамот ОДА удостоїлися:

• Любов Гуряк – начальниця відділу Управління логістики та матеріально-технічного забезпечення Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
  • Мар’яна Жизномірська – інспекторка Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, лейтенант поліції.
  • Тетяна Олійник – провідна спеціалістка Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
  • Надія Просвітлюк – старша дільнична інспекторка відділу прикордонної служби «Порубне» Чернівецького прикордонного загону, лейтенант.
  • Ксенія Хім’як – помічниця начальника відділу прикордонної служби «Сокиряни» Чернівецького прикордонного загону, лейтенант.

Нагороди буковинки отримали за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва.

Чернівецька ОДА