В Україні оновили карантинні зони: Буковина потрапила у червону

Дата: 26.02.2021 15:38

Фото без описуУ "червоній" зоні вже дві області, а до "помаранчевої" віднесли 8 областей В Україні оновили список областей епідемічних зон з урахуванням поширення коронавірусу. Так, у "червоній" зоні вже дві області, а до "помаранчевої" віднесли вісім областей. Про це йдеться на сайті МОЗ. Згідно з інформацією, до "червоної" зони, в якій вже знаходиться Івано-Франківська область додали Чернівецьку. У цих регіонах перевищено показники госпіталізацій.

Зокрема, як повідомляється на сайті Чернівецької обласної держадміністрації, на Буковині посилюють карантинні обмеження через погіршення ситуації з COVID-19. Із 27 лютого до 9 березня включно в області забороняють роботу:

• закладів громадського харчування, ресторанів, барів, крім адресної доставки;
  • навчальних закладів, окрім установ дошкільної та спеціальної освіти;
  • розважальних центрів, зон відпочинку у ТЦ.
  • не дозволяється проводити масові заходи.

Таке рішення ухвалили сьогодні, 26 лютого, під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Сьогодні в області зафіксували рекордну кількість нових випадків захворювання на коронавірус - 638. Мусимо посилити карантинні обмеження, аби призупинити стрімке поширення COVID-19», - сказав перший заступник голови Чернівецької обласної держадміністрації Богдан Ковалюк.

До "помаранчевої" зони потрапили Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Луганська та Тернопільська області.

До "жовтої" зони віднесли місто Київ, Волинську, Дніпропетровську, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську і Чернігівську області.

"Зелених" зон в Україні наразі немає.

Pogliad.ua