Кращих Слухачів Буковинської Малої Академії Наук Відзначено Стипендією Президента України

Дата: 24.02.2021 10:43

4 кращих слухачів БМАНУМ, переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, цьогоріч отримають стипендію Президента України, а саме:

• Головацька Яна, учениця 11 класу Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів (І місце, секція «Теоретична фізика»);
  •  Шарлай Олександр, учень 11 класу Чернівецького ліцею №3 медичного профілю (ІІ місце, секція «Загальна біологія»);
  • Худий Олександр, учень 11 класу Чернівецької гімназії №3 (ІІ місце, секція «Охорона довкілля»);
  • Незвиська Анастасія, студентка першого курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини, кафедра фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги ЧНУ імені Ю. Федьковича (ІІ місце, секція «Зарубіжна література»).

«Це наші найкращі учні. І ми будемо мотивувати їх старатися й надалі. Такі талановиті й цілеспрямовані діти побудують сильну та успішну Україну», – зазначив Глава держави.

Тішимося, що дехто з дітей отримує стипендію кілька років поспіль. Головацька Яна виборола таку нагороду вже втретє.

Щиро вітаємо та пишаємось обдарованою учнівською молоддю Буковини та бажаємо не зупинятися на досягнутому, а й на далі примножувати свої здобутки!

Департамент освіти і науки Чернівецької обласної