Хуртовини й тріскучі морози до –25: буковинців попередили про значне погіршення погоди

Дата: 12.02.2021 06:41

Фото без описуСиноптики попередили про значне ускладнення погодних умов у Чернівцях та Чернівецькій області протягом 11-13 лютого.
Про це йдеться у повідомленні управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА, пише molbuk.ua
Зазначається, що у зв’язку з виходом південного циклону на Буковині очікується ускладнення погодних умов.

11 лютого вночі очікується дощ, ожеледь з переходом вдень у значний сніг. Вдень – пориви південного вітру 17-22 м/с, хуртовина. На дорогах – ожеледиця. Температура вночі від 4 градусів морозу до 1 градусу тепла. Протягом дня похолодає до 8-10 градусів морозу.

12 лютого вночі очікується сніг, сильна хуртовина, а вдень невеликий сніг. 12-13 лютого – посилення північно-західного вітру 17-22 м/с, вдень 12-го та вночі 13-го – до 25 м/с. На дорогах очікуються снігові замети. Температура вночі сягатиме -12-17 градусів. А в горах 13 лютого до -20 -25 градусів (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

Джерело: Молодий буковинець