Дрібні фермери з Буковини мають можливість безкоштовно пройти навчання з продажів продукції онлайн
Навчання для тих, хто вирощує власну продукцію та виробляє локальні продукти і хоче навчитись ефективно продавати їх онлайн, а також проживає в одній з вказаних областей (Чернівецька, Тернопільська, Рівненська, Волинська, Хмельницька, Львівська, Івано-Франківська та Закарпатська).
Команда “Освітньо-аналітичного центру розвитку громад” розробила майданчик на якому виробники сільськогосподарської продукції, локальних товарів та споживачі можуть зустрітись без посередників - Відкритий ринок. Нещодавно стартував проєкт «Пандемія як шанс для удосконалення роботи дрібних фермерів заходу України». Основна його мета – навчити фермерів заходу України користуватись застосунками та іншими можливостями, які дають Інтернет та реклама.
Цільова аудиторія проєкту це фермери, які вирощують власну продукцію або виробники локальної продукції, у яких є бажання та необхідність навчитись ефективно продавати онлайн.
Проєктом передбачається проведення тренінгу для дрібних виробників заходу України, на якому розглядатимуться можливості продажу в мережі Інтернет, як альтернативу офлайн ринкам. Учасники зможуть більше дізнатися про СММ та просування товарів, зовнішні можливості розвитку власної справи, особливості таргетованої реклами в інтернеті, переваги мережування та налагодження зв’язків з партнерами. Також кожен учасник проєкту отримає допомогу у створенні власного кабінету на майданчику rynok.in.ua та матиме налаштовану таргетовану рекламу.
Для участі в проєкті необхідно заповнити анкету за цим посиланням.
Кінцевий термін прийому заявок 05 лютого 2021 року.
Перелік учасників проекту буде опубліковано 8 лютого на сайті та сторінці організації. Кожен аплікант отримає на свою електронну пошту інформацію про результати відбору.
Участь у проєкті є безкоштовною. Організатори забезпечують для учасників проживання, харчування та компенсують кошти за трансфер.
Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».