Завтра стартує реєстрація на ЗНО-2021: графік і нові правила.

Дата: 31.01.2021 16:24
Кількість переглядів: 315

Фото без описуВ Україні завтра, 1 лютого, стартує реєстрація на основну сесію ЗНО-2021 (Зовнішнього незалежного оцінювання). Цього року воно буде проходити за новими правилами.Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства освіти України.

Графік

Повідомляється, що реєстрація на участь у тестуванні розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня. До 30 квітня зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки з часом і місцем проведення ЗНО. Результати тестів будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 30 червня.

Графік основної сесії:

  • 21 травня - хімія
  • 24 травня - іспанська, німецька, французька мови
  • 25 травня - англійська мова
  • 28 травня - математика, математика (завдання рівня стандарту)
  • 1 червня - українська мова, українська мова та література
  • 4 червня - історія України
  • 7 червня - фізика
  • 10 червня - біологія
  • 15 червня - географія

Нові правила

Згідно з наказом Міністерства освіти, цього року кожен учасник має право скласти тести не більше ніж з 5 навчальних предметів (раніше було не більше чотирьох).

При цьому буде окреме тестування з української мови та з української мови та літератури. Також буде два рівня тестування з математики.

Що стосується учнів, які одержують повну загальну середню освіту, то в 2021 році чотири обов'язкових предмети (додалася математика) на ЗНО зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1-12 балів):

  • українська мова (всі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова та література (субтест "Атестаційні завдання")
  • математика
  • історія України (субтест "Період XX - початок XXI століття") або іноземна мова - за вибором;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова)

Ті, хто виберуть для проходження ДПА математика та / або іноземна мова, оцінка за 12-бальною шкалою буде визначатися в залежності від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

  • для тих, хто вивчав математику та / або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та / або іноземна мова на рівні стандарту, оцінкою буде результат виконання завдань рівня стандарту

Як розповіла "Суспільному Медіа" директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міськради Яніна Тимошенко, тестування з української мови триватиме 150 хвилин, з мови та літератури - 210.

Абітурієнт для гуманітарних спеціальностей має вибрати тест з української мови та літератури. Абітурієнти, які обрали фізико-математичний або хіміко-біологічний профіль, можуть здавати тест тільки за мовою.

У тесті з мови та літератури є певна кількість завдань з мови - це субтест. Такий результат можна окремо зарахувати як за мову. При реєстрації можна буде вказати, що потрібно винести окремо 200 балів з української мови, окремо - з мови та літератури.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські школярі отримають по 120 тисяч гривень за ЗНО, але є умова.

 

 

 

РБК-Україна


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь