У чому може бути ресурс у робочому колективі?

Дата: 21.06.2022 11:05

Сьогодні в рамках інформаційної кампанії з освітніми проєктами #stop_sexтинг @stopsextingua  та “Час поговорити” @chaspogovoryty  ми розкажемо про те, у чому саме можна знайти ресурс у робочому колективі.

У чому може бути ресурс у робочому колективі?

У трудовому колективі, навіть тоді, коли людина знаходиться на відстані (наприклад, була вимушена виїхати за кордон), важливо пам’ятати, що навіть коли ми комунікуємо з кимось в онлайн-форматі, це також про близькі стосунки. Тут можуть допомогти спільні зустрічі чаювання в онлайн-форматі, дзвінки команди після роботи, спільне проходження онлайн-навчання тощо.

У фінансовій стабільності, коли є змога працювати та отримувати заробітні плати навіть під час війни.

У спільних зустрічах (онлайн чи офлайн у більш безпечних містах) з колегами та обговоренні своїх переживань, нових викликів у роботі й житті.

У підтримці керівника, коли є змога обговорити зміни у графіку роботи або часу для адаптації на новому місці у разі переїзду.

Якщо відчуваєте, що важливо внести певні зміни у робочий графік, то обговоріть це з керівником. Під час війни нам може бути потрібно куди більше часу для вирішення звичайних робочих завдань, ніж раніше, і це нормально.

Пройдіть коротке навчання “Час поговорити” @chaspogovoryty про те, як кожен з вас може створити осередки сили та проводити зустрічі підтримки для близьких та колег. Реєстрація за посиланням: forms.gle/g1FiV7soz2fpYmeVA