Зустріч з начальником Кельменецької ДПІ Тетяною Якобуцою

Дата: 10.11.2021 18:09

9 листопада у приміщенні Лівинецької сільської ради відбулася робоча зустріч підприємців громади, депутатів сільської ради та старост з начальником Кельменецької ДПІ Тетяною Якобуцою.

В процесі зустрічі обговорювалися питання щодо пошуку додаткових джерел наповнення місцевого бюджету, питання щодо детінізації доходів, реєстрації найманих працівників, вчасної сплати місцевих податків і зборів, таких як земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплати акцизного податку та покращення ефективності адміністрування місцевих податків і зборів.

Представники податкової інспекції довели до відома присутніх інформацію про можливість добровільного декларування своїх активів та легалізацію їх таким чином, дана можливість з’явилася у зв’язку із набранням чинності 21.07.2021 року Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України  щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» № 1539-ІХ.

В ході зустрічі напрацьовано конкретний алгоритм дій щодо обговорених питань.